Rilastil MAN Eye Contour Gel Cream
15.00€
Krem xheli për zonën rreth syve jep një efekt freskues të këndshëm, zvogëlon fryrjen e qeskave të syve dhe rrathët e errët, duke kundërshtuar në mënyrë efektive shenjat e lodhjes dhe shfaqjen e rrudhave.

Përmban:
provitamin B5 dhe ekstrakte të
Sorusus domestica – zvogëlojnë qeskat dhe
rrathët e syve.
• Ekstrakte të agrumeve dhe Schisandra chinensis - veprim kundër rrudhave.
-
+
Shto në shportë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Pas aplikimit sytë duken të relaksuar, të shtrirë dhe më rinor.
Përdoret tek të gjitha tipet e lëkurës.
Kontakt
[email protected]
BORA 1 - Bulevardi Bill Klinton, Nr. 185, afër Postës, Prishtinë
+383 45 120 500

BORA 2 - Rr. Agim Ramadani, Aktash, Prishtinë
+383 45 120 400

BORA 3 - Royal Mall, Rruga B, Prishtinë
Na ndiqni:
© Të gjitha të drejtat e rezervuara Bora Pharmacy
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave