Rilastil MAN Shaving Gel Foam
8.40€
Xhel delikat për rruarje me një strukturë të butë dhe kremoze, e përshtatshme për lëkurëtë ndjeshme.
Formulimi specifik ndihmon briskun të rrëshqasë lehtësisht, duke e lënë lëkurën të butë dhe të freskët.

Përmban:
Vitamin C dhe acid hialuronik
-
+
Shto në shportë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Para përdorimit tundeni shishen, përhapni produktin në fytyrën e lagur dhe të rruheni në drejtim të qimeve.
Kontakt
[email protected]
BORA 1 - Bulevardi Bill Klinton, Nr. 185, afër Postës, Prishtinë
+383 45 120 500

BORA 2 - Rr. Agim Ramadani, Aktash, Prishtinë
+383 45 120 400

BORA 3 - Royal Mall, Rruga B, Prishtinë
Na ndiqni:
© Të gjitha të drejtat e rezervuara Bora Pharmacy
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave