Rilastil Daily Care Purifying Cleansing Gel
12.50€
Rilastil Daily Care Xhel Pastruesi ditor i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme, mikse dhe të ndjeshme.
Me efekt antimikrobal, ribalancues dhe tonifikues.

Përmban:
-  Caprylol Glycine – rregullon sasinë e sebumit, redukton sebumin e tepërt dhe e ribalancon lëkurën.
- Panthenol – Zbut dhe rigjeneron lëkurën Xhel pastruesi në kontakt me ujin krijohet shkumë e butë e cila masazhohet lehtësisht në fytyrë dhe pastaj shpërlahet me ujë.
Pas shpërlarjes lëkura ndjehet e butë dhe e hidratuar.
-
+
Shto në shportë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Kontakt
[email protected]
BORA 1 - Bulevardi Bill Klinton, Nr. 185, afër Postës, Prishtinë
+383 45 120 500

BORA 2 - Rr. Agim Ramadani, Aktash, Prishtinë
+383 45 120 400

BORA 3 - Royal Mall, Rruga B, Prishtinë
Na ndiqni:
© Të gjitha të drejtat e rezervuara Bora Pharmacy
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave