Rilastil HYDRAFUSION Gel Cream
36.00€
Krem xhel Hydrafusion

Për parandalimin e celulitit.

Përmban:
kompleksin e holluar të perimeve dhe natrium ADN-në.
-
+
Shto në shportë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Rekomandohen aplikimi i produktit në dy cikle gjatë vitit.
Kontakt
[email protected]
BORA 1 - Bulevardi Bill Klinton, Nr. 185, afër Postës, Prishtinë
+383 45 120 500

BORA 2 - Rr. Agim Ramadani, Aktash, Prishtinë
+383 45 120 400

BORA 3 - Royal Mall, Rruga B, Prishtinë
Na ndiqni:
© Të gjitha të drejtat e rezervuara Bora Pharmacy
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave