Rilastil SUN SYSTEM Transparent Stick SPF 30+ 4ml
9.80€
Stik transparent Sun System me SPF 30+ Stik

I posaqëm për aplikim topikal.
Përthithet shpejt dhe siguron një mbrojtje të sigurt nga rrezatimi UVB-UVA.
Për lëkurë të ndjeshme.

Përmban:
- Vitamin E- antioksidant
- Schisandra chinensis- qetësues
- Kompleks pro ADN- antioksidant, qetësues dhe kundër plakjes
- Filtra UVA/UVB – mbrojtje e avancuar.
-
+
Shto në shportë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Aplikohet direktë në zonë për trajtim (veshë, buzë, hundë) gjysmë ore para ekspozimit në diell dhe në mënyrë frekuente gjatë ditës.
Kontakt
[email protected]
BORA 1 - Bulevardi Bill Klinton, Nr. 185, afër Postës, Prishtinë
+383 45 120 500

BORA 2 - Rr. Agim Ramadani, Aktash, Prishtinë
+383 45 120 400

BORA 3 - Royal Mall, Rruga B, Prishtinë
Na ndiqni:
© Të gjitha të drejtat e rezervuara Bora Pharmacy
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave