Rilastil SUN SYSTEM AK Repair 100
21.60€
AK REPAIR 100 SPF 100

Emulsion i cili hidraton dhe mbron lëkurën e
ekspozuar ndaj rreziqeve të shkaktuara nga faktorët e mjedisit (ndotja dhe madje edhe në rast të dëmtimit aktinik).
Gjithashtu i përshtatshëm për lëkurën më të ndjeshme dhe
delikate, të predispozuar për skuqje dhe shfaqjen e njollave të lëkurës.
E pasuruar me filtra të diellit SPF UVB> 100 dhe SPF UVA> 50
-
+
Shto në shportë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Tundeni shishen dhe vendoseni në mënyrë të barabartë në zonën që do të trajtohet me një masazh të lehtë deri në përthithjen e plotë.
Aplikoni në mënyrë frekuente në rast të djersitjes intensive dhe pas larjes dhe tharjes.
Kontakt
[email protected]
BORA 1 - Bulevardi Bill Klinton, Nr. 185, afër Postës, Prishtinë
+383 45 120 500

BORA 2 - Rr. Agim Ramadani, Aktash, Prishtinë
+383 45 120 400

BORA 3 - Royal Mall, Rruga B, Prishtinë
Na ndiqni:
© Të gjitha të drejtat e rezervuara Bora Pharmacy
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave